ELITEQ.sk ... ako to celé začalo.

 

Za rozbehom nášho e-shopu stojí koronavírus. Možno trošku zvláštne. A možno nie. Zatvárali sa prevádzky, školy, sociálny život úplne ustal. Všetci sme museli ostať za múrmi našich domovov a jedni z mála, ktorí mali plné ruky práce (samozrejme okrem zdravotníkov) boli kuriérske služby, pretože väčšina z nás prioritne nakupovala z domu. Teraz si poviete, že tak ako väčšina firiem, aj my sme využili situáciu na trhu okolo koronavírusu a pustili sa do predaja ochranných pomôcok za účelom dosiahnutia rýchleho zisku. Nebolo to celkom tak...

V podstate to celé začalo úplne z iného dôvodu. 

Keď do nášho každodenného života zrazu vkročil koronavírus, pre mnohých to bola úplne nová situácia. Pre nás nie. Časté umývanie rúk, povinná dezinfekcia, nosenie rúšok na rizikových miestach, obmedzovanie styku s cudzími a chorými ľuďmi, vyhýbanie sa miestam s vysokou koncentráciou ľudí... To všetko bolo pre nás samozrejmosťou už pár rokov predtým.

Máme totiž dieťa s cystickou fibrózou.

Náročný hygienický režim, eliminácia sociálnych kontaktov a dbanie na to, aby nikto z našej rodiny neochorel ani len na obyčajnú chrípku... Každodenná realita, ktorá pre nás nastala narodením našej dcéry. 

Ako matka dieťaťa, ktorého organizmus je zaťažovaný liekmi už od útleho veku, sa stále snažím hľadať prírodnejšiu cestu ako pomôcť ľudskému telu popasovať sa s vírusmi, baktériami a inými škodlivými vplyvmi prostredia, ktorým sme dennodenne vystavovaní. Za veľmi dôležité považujem  používanie produktov vyrábaných z prírodných surovín bez zbytočného pridávania chemických látok, ktorých máme v živote už aj tak dosť.  Lepšie ako ktokoľvek iný chápem dôležitosť ochrany nášho zdravia. Ochranu našich najbližších a samozrejme aj samých seba.

Lebo kto iný sa postará, keď nie mama.

Práve preto sme sa rozhodli využiť naše skúsenosti a ponúkať vám produkty, o ktorých účinnosti sme sami presvedčení. Ktoré sú overené nami a našimi známymi.  Pretože nie je nič lepšie ako vlastná skúsenosť.

Spolu s manželom, ktorý sa dlhé roky venuje predaju medicínskej techniky, spolupracuje s nemocnicami a inými zariadeniami poskytovania zdravotnej starostlivosti, považujeme za prioritné prinášať vám iba to najkvalitnejšie. Či už v oblasti medicínskych technológií, ochranných pomôcok, doplnkov výživy, či prírodnej kozmetiky. V ponuke sa snažíme orientovať najmä na produkty miestnych výrobcov, pretože filozofiou našej spoločnosti je podpora domáceho trhu. To, čo je lokálne, je pre nás najprirodzenejšie a najviac využiteľné. 

Špecialitou nášho e-shopu sú chorvátske produkty, ktoré sú nám všetkým srdcu blízke. Všetci milujeme vôňu Jadranu, šum morských vĺn a pocit, že život môže byť stále krajší. Vzhľadom na diagnózu našej dcéry, považujeme Chorvátsko za náš druhý domov, pretože niet nad lepšiu očistu pľúc a s ňou spojenú rehabilitáciu než je dýchanie morského vzduchu. Preto sme sa rozhodli priviezť kúsok tejto nádhery aj k vám domov. Aby ste si navodili atmosféru mora hoc aj každý deň.

Katarína