PHILIPS Sonicare for Kids - Detská sonická kefka RUŽOVÁ

Kód: HX6352
Akcia
2 hodnotenia
Značka: Philips
€52,90 €44,08 bez DPH €52,90 / 1 ks
Skladom (5 ks)

Elektrická zubná kefka Philips Sonicare For Kids pomôže vašim deťom sa správne starať o svoje zuby. O všetko sa postará zábavná aplikácia s postavičkou, ktorá dieťa prevedie celým procesom čistenia. Hlavica vykonáva až 62 000 pohybov za minútu.

Detailné informácie

Podrobný popis

2 režimy
Tento model ponúka 2 režimy výkonu. Nízky je určený pre deti od 3 rokov, vyšší pre deti staršie ako 7 rokov. Súčasťou balenia sú aj 2 kefkovité hlavice, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa šetrne starali o ústa v kľúčových fázach ich vývoja.

Komfortné použitie
Hlavica zariadenia je pogumovaná, čím dokonale chráni rastúce zúbky. Ergonomická rukoväť sa bez problémov zmestí do malých rúk. Priestranný dizajn je tiež zárukou, že rukoväť môžu bez problémov uchopiť rodičia. Zariadenie má robustný vzhľad, vďaka ktorému ho môžete natáčať do vodorovnej aj zvislej polohy.

Zábavný dizajn
Súčasťou sady je 10 veselých samolepiek, s pomocou ktorých si môžu deti kefku personalizovať. Na výber budú mať z 8 motívov, ktoré môžu ľubovoľne meniť.

98 % spokojnosť
V aplikácii si možno okrem iného zobraziť, ako dobre sa o svoje zuby starajú. Podľa toho tiež získavajú odmeny. 98 % opýtaných rodičov považuje tento systém za účinný. Deti možno totiž ľahšie prinútiť k starostlivosti o chrup a na získanie návykov, ktoré im vydržia po celý život.

Interaktívna aplikácia
Aplikácia Philips Sonicare For Kids sa pomocou technológie Bluetooth prepojí s kefkou. Následne formou hry pomáha deťom, aby sa naučili správne starať o svoje zuby. Hra je vykonáva postavičkou Sparklyho, ktorá ich motivuje k lepšej starostlivosti o svoj o chrup. Aplikácia zaznamenáva ich celkový výkon a zobrazuje presné obrazové pokyny.

Motivujúce odmeny
Zariadenie robí z čistenia zubov zábavnú aktivitu. Postavu Sparklyho si vaše ratolesti veľmi rýchlo obľúbia. Za správne vyčistenie dostanú odmenu v podobe nového príslušenstva, s ktorým si môžu Sparklyho prispôsobiť. Odmeny môžu do aplikácie dopĺňať aj rodičia.

Dlhá pamäť
Prístroj má integrovanú pamäť a časovú známku, ktoré si zapamätajú podrobnosti o začiatku, priebehu a konci čistenia. Zapamätať si dokáže až 20 údajov, ktoré sa nahrajú do aplikácie, akonáhle ju znova zapnete. V jej kalendári si potom môžete zobraziť, aké robila vaša ratolesť pokroky.

Funkcia KidTimer a KidPacer
Cieľom tejto funkcie je naučiť deti, aby si čistili zuby odporúčané 2 minúty. Na displeji telefónu je preto vyobrazený tréner, ktorý ukazuje, ako sa správne starať o jednotlivé časti úst a zároveň stráži, aby sa každému kvadrantu dostalo rovnomernej starostlivosti.

Sónická technológia
Philips Sonicare sa vďaka dynamickému pôsobeniu ľahko dostane medzi zuby a k línii ďasien. Za sekundu vykonáva viac ako 500 sterov, čím kompenzuje to, že sa deti v čistení ešte len zdokonaľujú. Tento model je až o 75 % účinnejší ako manuálna kefka.

Kľúčové vlastnosti:

  • 2 režimy: šetrná starostlivosť o chrup v každom veku
  • Technológia Bluetooth: jednoduché prepojenie s mobilnou aplikáciou
  • Interaktívna aplikácia: zábavný sprievodca starostlivosťou o ústa
  • 2 hlavice: pre deti od 3 a od 7 rokov
  • 10 nálepiek: veselý dizajn podľa vlastnej voľby

Obsah balenia:

  • Kefka Sonicare for Kids
  • Detská hlavica Standard (7+)
  • Detská hlavica Mini (3+)
  • Nabíjačka
  • 10 samolepiek

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotnícke prístroje
Záruka: 2 roky
Rozmery (š x v x h): 6,4 cm x 22 cm x 11,1 cm
Hmotnosť: 0,38 kg

PHILIPS Logo Vector (.SVG) Free Download