Masimo

Webová stránka značky: Masimo

Masimo - Home

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť: Masimo SET®

Masimo (NASDAQ: MASI) je svetový líder v oblasti inovatívnych neinvazívnych monitorovacích technológií. Našim poslaním je zlepšovať výsledky pacientov a znižovať náklady na starostlivosť pomocou neinvazívneho monitorovania na nových stránkach a v aplikáciách. V roku 1995 spoločnosť uviedla na trh Masimo SET® Measure-through Motion a pulznú oximetriu Low Perfusion ™, čo bolo preukázané vo viacerých štúdiách tak, že významne redukuje falošné poplachy a presne monitoruje skutočné poplachy. Ukázalo sa tiež, že Masimo SET® pomáha lekárom znížiť závažnú retinopatiu nedonosených novorodencov, 1 zlepšiť skríning CCHD u novorodencov, 2 a ak sa používa na nepretržité monitorovanie pomocou Masimo Patient SafetyNet ™ * na pooperačných oddeleniach, redukovať aktivácie rýchlej reakcie a náklady 3,4,5 Masimo SET® sa odhaduje na viac ako 100 miliónov pacientov v popredných nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach po celom svete, 6 vrátane 17 z 20 najlepších nemocníc uvedených v správach a správach z USA 2016-17. Report Best Hospitals Honor Roll.7 V roku 2005 predstavilo Masimo technológiu CO-Oximetria rainbow® Pulse, ktorá umožňuje neinvazívne a nepretržité sledovanie zložiek krvi, ktoré sa predtým dali merať iba invazívne, vrátane celkového hemoglobínu (SpHb®), obsahu kyslíka (SpOC ™). , karboxyhemoglobín (SpCO®), methemoglobín (SpMet®) a novšie Pleth Variabilný index (PVi®) a Oxygen Reserve Index (ORi ™), okrem SpO2 aj pulzovú frekvenciu a perfúzny index (PI). V roku 2014 spoločnosť Masimo predstavila Root®, platformu intuitívneho monitorovania a pripojenia pacienta s rozhraním Masimo Open Connect ™ (MOC-9 ™), ktorá umožňuje ďalším spoločnostiam rozšíriť Root o nové funkcie a možnosti merania. Masimo tiež preberá aktívnu vedúcu úlohu v mHealth s produktmi, ako je nositeľný monitor pacienta Radius-7 ™, pulzný oxymetr iSpO2® pre smartphony a pulzný oxymetr MightySat ™. Ďalšie informácie o spoločnosti Masimo a jej produktoch nájdete na www.masimo.com. 

7 položiek celkom
Masimo senzor siliconovy
Novinka
€216,67 bez DPH
€260 / ks

Resterelizovateľný senzor silikonový pre dospelých s váhou viac ako 30kg. Opakovateľné použitie s možnosťou jednoduchej doma realizovateľnej dezinfekcie.

Kód: LNCS DB-I
LNCS DC I resterelizovateľný senzor pre dopelých
Novinka
€200 bez DPH
€240 / ks

Resterelizovateľný senzor pre dospelých s váhou viac ako 30kg. Opakovateľné použitie s možnosťou jednoduchej doma realizovateľnej dezinfekcie.

Kód: LNCS DCI-P
LNCS DC I resterelizovateľný senzor pre dopelých
€200 bez DPH
€240 / ks

Resterelizovateľný senzor pre dospelých s váhou viac ako 30kg. Opakovateľné použitie s možnosťou jednoduchej doma realizovateľnej dezinfekcie.

Kód: LNCS DC-I
Infant senzor Masimo
Novinka
€200 bez DPH
€240 / ks

Množstvo v balení 20 ks. Dĺžka kábla 45 cm. Možnosť objednať aj 1 ks.    

Kód: LNCS INF
Usný senzor
Novinka
€216,67 bez DPH
€260 / ks

Resterelizovateľný ušný senzor. Opakovateľné použitie s možnosťou jednoduchej doma realizovateľnej dezinfekcie.

Kód: LNCS TC-I
Y Senzor
Novinka
€216,67 bez DPH
€260 / ks

Resterelizovateľný senzor prevedenia Y pre pacientov  s váhou viac ako 1 kg. Opakovateľné použitie s možnosťou jednoduchej doma realizovateľnej dezinfekcie.

Kód: LNCS Y-I
pulzni oxymetr masimo rad 5v
Novinka Tip
€1 068 –28 %
€645 bez DPH
€774 / ks

Robustný pulzný oxymeter do ruky obsahujúci klinicky overenú pulznú oxymetriou technológie Masimo SET®. Vhodný na domáce monitorovanie pulznej oxymetrie pri COVID - 19...

Kód: 1000

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom