Biomineral Dent zubná pasta 75 ml

Kód: DEN01
Neohodnotené
€7 €5,83 bez DPH €7 / 1 ks
Skladom (5 ks)

100% prírodná, ručne vyrábaná zubná pasta s bieliacim účinkom pre prirodzenú každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Vitalizuje a regeneruje zubnú sklovinu a ďasná. 

 

 

Slovenský výrobok!

Detailné informácie

Podrobný popis

Biomineral Dent zubná pasta je prírodná, nepenivá, ručne vyrábaná zubná pasta obsahujúca komplex bunkových solí v potencii D6 (Calc fluor - Calc phos - Silicea - Kali phos - Ferr phos) a kokosový olej s bieliacim účinkom pre prirodzenú každodennú starostlivosť o zuby a ďasná.

Výborná čistiaca schopnosť: vďaka jemným kryštálikom uhličitanu vápenatého a sódy bikarbóny.
Neškodná a bezpečná: vhodná pre všetky vekové kategórie, neškodná a bezpečná aj pri náhodnom prehltnutí.
Prírodné zložky: obsahuje len prírodné zložky, bez chemických konzervantov a pomocných látok.
Príjemná chuť: príjemná mätová chuť, ktorá ostáva v ústach aj po vyčistení zubov.
 
Balenie: 75 ml, plast-hliníková tuba bez pamäťového efektu (po vytlačení pasty sa nenasáva vzduch späť dovnútra tuby).

Dodatočné parametre

Kategória: ÚSTNA HYGIENA
Záruka: Podľa expirácie na krabičke produktu.
Zloženie: voda, kokosový olej lisovaný za studena, hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna), uhličitan vápenatý (kalciumkarbonát), xantánová guma, extrakt z grapefruitových jadier, zmes éterických olejov – citrónový čajovník, mäta pieporná, mäta kučeravá, komplex 5 bunkových solí v potencii D6 (Kali Phos, Calc Fluor, Silicea, Calc Phos a Ferr Phos).

Slovenská firma Biomineral s.r.o. vznikla v roku 2011 s cieľom vyrábať a distribuovať na slovenskom a českom trhu bunkové soli podľa pôvodnej metódy Dr. Schüsslera z roku 1873. Vznik spoločnosti bol prirodzeným rozšírením činnosti Lekárne Vicky Wall v Bratislave, ktorej doménou sú holistický prístup a prostriedky naturálnej medicíny. Hlavným cieľom výroby slovenských bunkových solí bolo docieliť tradičný prípravok v modernej forme bez laktózy a sacharózy v čo najvyššej možnej kvalite.