SI MÔJ POKLAD - Sójová sviečka - Jemnô

Kód: JEM06
Neohodnotené
Značka: Jemnô
€15 €12,50 bez DPH €15 / 1 ks
Skladom (4 ks)

Zamilovaná kolekcia Si Môj poklad - vhodná kedykoľvek v roku. Pretože ľúbiť sa máme stále... s veselou vôňouvavrínu kubébového, citrónom, citrónovou trávou a bergamotom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Si môj poklad.... veselé vône, na dobrú náladu, také pri ktorých je človek šťastný a veselý.

Citrón – má výrazné antibakteriálne účinky, pôsobí proti stredu, zlepšuje koncentráciu, osviežuje myseľ a zlepšuje náladu

Citrónová tráva -  silný repelentný účinok. na hmyz, pôsobí insekticídne na mnoho druhov hmyzu, znižuj vplyv stresu na organizmus

Bergamot - olej sa získavá z kôry ovocia, vôňa je svieža, jemná a citrusová. Má antidepresívne účinky. Pôsobí proti nervovej úzkosti, depresiám. Pri výkyvoch nálad či starostiach. 

Vavrín kubébový – čistí vzduch, voní sladko citrusovo, napomáha znižovať napätie,

Vlastnosti:

  • 150g vosku, odliate do skla, bavlnený knôt
  • doba horenia – cca 40 – 42 hodín
  • použité silice: bergamot, citrón, vavrín kubébový a citrónová tráva
  • charakteristika vône: citrusová, svieža, povzudzujúca, vytvorí dobrú náladu

V kolekcii sú použité čisté prírodné silice z byliniek, bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk ani olovo a čistý sójový vosk bez GMO. Sviečky nie sú prifarbované.

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší.  Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a Vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. Sójová sviečka Jemnô je odlievaná ručne zo 100% prírodného sójového vosku. Použité sú len kvalitné čisté prírodné silice. 

Vďaka technológii výroby je každá sviečka jemnô zdraviu neškodná, práve naopak - do prostredia sa uvoľňujú počas horenia jemné tóny vôní prírodných silíc. Kombinácia vôní je vyberaná s dôrazom na aromaterapeutické účinky každej sviečky. 

Bezpečnostné upozornenia:

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Použitie: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická sviečka. Pred zapálením sviečky skontrolujte či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred zapálením sviečky.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé sviečky
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.