Lerbolario Fior di Salina Telový krém 200ml

Kód: L-026.978
Neohodnotené
Značka: L'ERBOLARIO
€30 €25 bez DPH €30 / 1 ks
Skladom (1 ks)

Telový krém s aromatickou morskou vôňou, s morskou soľou zo slanísk Conti Vecchi.

Detailné informácie

Podrobný popis

V teple slnečných lúčov a slaného morského vzduchu, v zátoke na Sardínii, na pobreží obývanom plameniakmi a iným vodným vtáctvom, sa získava výnimočná zmes vyhladzujúcej morskej soli do parfumovaného telového krému.

Jeho svieže, aromatické, povzbudzujúce a more evokujúce tóny zahalia pokožku. Sú sprevádzané blahodarnými účinkami aktívnych zložiek rastlinného pôvodu: osviežujúcimi výťažkami z riasy slanorožca, ochrannými extraktami listov pistácie mastixovej a listov jahodovca. 

Parfumácia: vodná, citrusová.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumované línie
Záruka: Podľa expirácie na krabičke produktu.
Zloženie (INCI): výťažok z ibiša, výťažok a hydrolyzát z kvetov pomarančovníka, výťažok z listov a vetvičiek citrónovníka, olej z pomarančových semien, tekutá frakcia bambuckého masla, kakaové maslo, vitamín E zo sójových bôbov

L’Erbolario - Príroda - Studnica krásy

Poctivá talianska kozmetická značka, ktorá bola už v roku 1978 oceňovanou remeselnou bylinkárňou.

Prírodný pôvod zložiek, jemná parfumácia bez akýchkoľvek umelých prísad a pôvabné prítažlivé balenie produktov sú základnými črtami tejto talianskej kozmetiky.

Ani vplyvom vzrastajúceho úspechu sa L´Erbolario nevzdalo svojej jedinečnej a originálnej filozofie: v prvom rade a predovšetkým prejavuje veľkú úctu k prírode a zároveň sa opiera o najmodernejšie technológie a poznatky.

Je úžasné vedieť, že aj v tejto prevažne virtuálnej dobe zostáva L´Erbolario svetom, kde ruže stále vôňajú ako ruže.