HANUS Levanduľová silica Karlovo (s rozprašovačom)  (10 ml)

Kód: HAN62
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Hanus
€5,55 €4,63 bez DPH €5,55 / 1 ks
Skladom (>5 ks)

Popáleniny od slnka, horúcich predmetov, ochrana pred kliešťami, repelentný účinok - priama aplikácia na pokožku

Detailné informácie

Podrobný popis

Silica z levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia Miller) má medzi silicami osobitné postavenie. Jej terapeuticky účinné látky majú navyše oproti iným látkam veľmi nízku dermálnu dráždivosť a ešte aj prekrásne voňajú. 

Použitie:

Levanduľová silica, Karlovo so sprayovým aplikátorom umožňuje rýchlo a účinne ošetriť popálené miesta pokožky pri drobných popáleninách spôsobených slnkom, horúcimi predmetmi. Po aplikácii silice na poškodené miesto sa vyhnete prudkej bolesti a veľkým pľuzgierom, čas hojenia sa skráti. Silicu možno využívať aj na široké spektrum jej typických a osvedčených použití, v neposlednej miere aj na osviežovanie vzduchu.

Vhodné ako ochrana pred kliešťami (nakvapkať silicu na zápästie a členky nôh). Tradične overený prostriedok proti komárom a klieštom v prírode, vhodný na priamu aplikáciu na pokožku.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné éterické oleje (silice)
Záruka: Podľa expirácie na krabičke produktu.

Hanus – bylinné prípravky ponúkajú istotu použitia výlučne prírodných látok.
 
Otec firmy, Anton Hanus založil firmu hneď ako to bolo možné, po páde socializmu v roku 1990. Hoci nebol farmaceut, s radosťou opustil prácu investičného odborníka v stavebníctve a stal sa schopným manažérom novej firmy, čím umožnil synovi Petrovi a jeho životnej partnerke z farmaceutickej fakulty venovať sa odborným veciam.
 
Všetky ponúkané pridukty spoločnosti HANUS sú farmaceutickej kvality s dôrazom na prírodné zložky: silice, extrakty z echinacey, čajoviny...
 
 
Výrobná prevádzka spoločnosti sídli v Nitre.