BYLINKOVÁ ZÁHRADA - MEDOVKA - Sójová sviečka - Jemnô

Kód: JEM02
Neohodnotené
Značka: Jemnô
€14 €11,67 bez DPH €14 / 1 ks
Skladom (2 ks)

Sójová sviečka z kolekcie Bylinková záhrada - medovka - vôňa je sladko citrusová, typická pre medovku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bylinková záhrada - medovka - vôňa je sladko citrusová typická pre medovku.

Medovka -  znižuje psychické napätie, vhodná je aj pri nespavosti, znižuje krvný tlak, povzbudzuje srdcovú činnosť, má relaxačné účinky.

V kolekcii sú použité čisté prírodné silice z byliniek, bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk ani olovo a čistý sójový vosk bez GMO. Sviečky nie sú prifarbované.

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší.  Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a Vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. Sójová sviečka Jemnô je odlievaná ručne zo 100% prírodného sójového vosku. Použité sú len kvalitné čisté prírodné silice. 

Sviečky sú ručne odliate do tmavého skla, každý pohárik má aj svoj vrchnáčik. 90g (čistá váha vosku), doba horenia cca 25 hodín.

Vďaka technológii výroby je každá sviečka jemnô zdraviu neškodná, práve naopak - do prostredia sa uvoľňujú počas horenia jemné tóny vôní prírodných silíc. Kombinácia vôní je vyberaná s dôrazom na aromaterapeutické účinky každej sviečky. 

Bezpečnostné upozornenia:

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Použitie: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 - 1 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická sviečka.  

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé sviečky
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.