Tierra Verde Biologický čistič odpadov (pap. vrecko 500 g)

Kód: TIE27
Neohodnotené
Značka: Tierra Verde
€13,30 €11,08 bez DPH €13,30 / 1 ks
Skladom (1 ks)

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a zanášania.

Dávkovanie: Preventívne: 1 odmerka týždenne. V prípade upchatého odpadu: 1 odmerka denne do spriechodnenie potrubia

Návod na použitie: Vsypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do výlevky. Ideálne aplikujte na noc, aby mala zmes možnosť pôsobiť. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5 - 25 ° C.

AKO PREDCHÁDZAŤ upchávaniu ODPADU:

Najlepšie je upchatým odpadom predchádzať. Pokiaľ to je možné, používajte na odpad sitko. Do drezu nevylievajte vodu so zvyškami jedla a kuchynský olej, v kúpeľni zabráňte najmä vnikaniu vlasov do odpadu. Pravidelne odpad udržujte v kondícii používaním biologického čističa, v prípade väčšieho problému môžete vyskúšať aj kyslíkový prášok PUER (návod ako ho použiť na čistenie odpadov je uvedený na balení). 

Bezpečnostné pokyny: Zabráňte vniknutiu do očí. Opláchnite si ruky, ak pri aplikácii prídu do kontaktu s výrobkom. Používajte len podľa uvedeného návodu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko drogéria
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.

Tierra Verde je česko-slovenská značka, pôsobiaca na trhu už od roku 2008. Za ten čas sa stihla vypracovať medzi najobľúbenejšie a najprístupnejšie značky ponúkajúce eko-drogériu, eko-produkty a iné eko-vychytávky.

Cieľom spoločnosti je vyrábať prístupné produkty s čo najmenším dopadom na prírodu a s čo najlepším vplyvom na zdravie človeka. Do ich sortimentu patria najmä produkty do domácnosti a ekodrogéria.  V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, ovplyvňujeme i tými najmenšími každodennými rozhodnutiami. Rozhodujme sa preto každý deň čo najlepšie a zmena bude badateľná.