RESPIRÁTOR CARINE FFP2 NR FACE FISH SHAPED MASK - MODRÝ, BOX 10 ks

Kód: CRM-P306
Neohodnotené
€9 –50 %
modra min
€9 –50 % €4,50 €3,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Box obsahuje 10 ks respirátorov FFP2 NR v trojpanelovom tvare balených vo fólii po 1ks .

Ochranný respirátor FFP2 NR s piatimi vrstvami.

Výrobok vyrábaný nemeckou spoločnosťou CARINE EUROPE GmbH!

Certifikovaná filtračná účinnosť FFP2 viac ako 95 % viď. priložené certifikáty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný respirátor FFP2 s piatimi vrstvami. Každý respirátor samostatne balený vo  fólii. Certifikovaná filtračná účinnosť FFP2 > 95 % 

Obľúbený trojpanelový design ochrannej masky s garantovanou účinnosťou filtrácie (maska je zložená z dvoch vrstiev MELTBLOWN). Ultratenká konštrukcia z dôvodu jednoduchšieho dýchania.

Hlavné výhody respirátoru:

  • certifikovaná vysoká účinnosť pred vírusmi, baktériami, prachom a kvapôčkami
  • vyrobený za prísnej nemeckej kontroly kvality 
  • filtračná účinnosť podľa normy FFP2, vyššia ako 95%
  • obsahuje 5 vrstiev, z toho 2 aktívne filtračné vrstvy MELTBLOWN z dôvodu nadštandardnej ochrany používateľa
  • rozšírená nosná vystúž - lepšie utesňuje a je komfortný na nosenie
  • materiál príjemný aj pre citlivú pokožku
  • výborná priliehavosť na tvár
  • maximálne priedušný na jednoduché dýchanie

Respirátory sú určené pre jednorázové použitie!

Upozornenie!

Z dôvodu ochrany zdravia a z hygienických dôvodov, nie je možné tovar vrátiť v 14 - dňovej lehote.

CE a DoC certifikát na stiahnutie!

CM-FM004_FFP2 Fish Shaped_115-21-12_B_C

Carine DoC_CM-FM004_FFP2 Face Masks_EN

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné pomôcky
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.

images

Carine Medical & Textil Group patrí medzi popredných európskych výrobcov odevov a technických textílií, pričom svoje vysokokvalitné produkty distribuuje v rámci celého sveta.

Vďaka neustálym modernizáciám a prispôsobovaním sa súčasným trhovým podmienkam, ako aj investíciám do nových technológií a širokej ponuke výrobkov, je spoločnosť Carine Medical schopná zastávať vedúcu pozíciu v rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle s technickým textilom.

Ako výrobca rôznych druhov odevov a technických textilných výrobkov je značka Carine Medical zároveň schopná dostatočne rýchlo reagovať na všetky potreby neustále sa meniaceho trhu pri zachovaní vysokej kvality s rýchlou a efektívnou prevádzkou.

Súčasťou ponuky tejto značky sú tiež riešenia šité na mieru ku každému projektu, ktorý si vyžaduje inováciu a kreativitu. S ohľadom na neustály vývoj a nové výzvy čaká určite značku ešte rušná a produktívna budúcnosť.

Celý tím spoločnosti pracuje v odevnom a zdravotníckom priemysle už viac ako 30 rokov. V európskej centrále značky v nemeckom Augsburgu sa nachádza showroom s marketingovým a predajným tímom a centrum riadenia produkcie výrobkov a logistiky. Odtiaľto je koordinovaná výroba zdravotníckych výrobkov Carine. Z tohto miesta je tiež organizovaný celý logistický proces vrátane uvedenia produktu na trh ako aj priama expedícia tovaru zákazníkom. V súčasnosti prevádzkuje spoločnosť vlastný výrobný závod na výrobu rôznych lekárskych výrobkov („Made in Germany“) v nemeckom Gersthofene blízko európskej centrály.

Rôznorodé kolekcie, produktové rady a široké výrobné možnosti umožňujú plniť požiadavky zákazníkov z rôznych cenových a kvalitatívnych segmentov. Carine Medical & Textile Group ponúka svojim zákazníkom komplexné služby: vývoj dizajnu, výskum a vývoj nových materiálov, vytváranie kolekcií, rýchlu a flexibilnú výrobu, či online predaj a služby. Klientami spoločnosti sú rôzne subjekty od vlád krajín po lekárske inštitúcie, nemocnice, lekárne, veľkoobchodné a veľké maloobchodné spoločnosti.