APTISSEN S.A.

Webová stránka značky: APTISSEN S.A.

Aptissen S.A. sa špecializuje na vývoj zdravotníckych produktov na báze biopolymérov. Aptissen znamená z angličtiny „Advanced Polymer for Tissue Engineering“, čo znamená „Pokročilý polymér pre tkanivové inžinierstvo“, čo jasne naznačuje smer a skúsenosti spoločnosti. Už viac ako 25 rokov vyrába a neustále zdokonaľuje injekčné prípravky, ktoré spĺňajú očakávania pacientov a lekárov po celom svete. Spoločnosť bola založená v roku 2013 – ako súčasť skupiny ANTEIS – so sídlom v Ženeve vo Švajčiarsku. Dnes vďaka inovatívnym metódam liečby degeneratívnych ochorení kĺbov distribuuje Aptissen svoje produkty na ortopedické trhy vo viac ako 50 krajinách, napríklad v Európe, Južnej Amerike, Kanade, na Strednom východe a v Ázii.

Výskumný tím Aptissen spôsobil revolúciu na trhu s viskosuplementmi. Svetovo preslávený Synolis VA a jeho patentovaný vzorec, ktorý kombinuje kyselinu hyaluronovú a sorbitol, zaisťuje rýchle zotavenie a dlhodobú úľavu od bolesti. Je čas, aby svet spoznal Cartylis – tekutý doplnok stravy pre posilnenie kĺbov športovcov a ľudí vystavených fyzickej záťaži.

1 položiek celkom
Cartylis 2
€54,17 bez DPH
€65 / balenie

Výživový doplnok s hydrolyzovaným kolagénom hovädzieho pôvodu (10g), vitamínmi (C, D, E) a selénom. Vysoká miera absorpcie až 98% Rýchly čas absorpcie 1 – 4 minúty...

Kód: CAR01

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom