Lerbolario Rosa Purpurea Parfum 50ml

Kód: L-066.071
1 hodnotenie
Značka: L'ERBOLARIO
€37,30 €31,08 bez DPH €37,30 / 1 ks
Skladom (2 ks)

Moderná vôňa ženskosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tisíce rafinovaných lupeňov, neočakávané ovocie, a zrodí sa prekvapivý parfum schopný zvýrazniť krásu všetkých žien v každom veku. Škálu tónov otvára neodolateľná mandarínka a snúbi sa s najromantickejším z kvetov, s červenou ružou. V srdci parfumu sa jemné transparentné tóny konvalinky stretávajú s elegantným a majestátnym kosatcom. A na záver intenzívna stopa pižma dodáva konzistenciu tejto neslýchanej kompozícii uzavretej vo flakóne, ktorý je zázrakom pôvabu a zmyselnosti.

Parfumácia: kvetinová, ružová.

Dámska vôňa - kvetinová, ružová

Tóny: mandarínka, červená ruža, konvalinka, kosatec, pižmo.

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumované línie
Záruka: Podľa expirácie na krabičke produktu.
Zloženie (INCI): Alcohol denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citric acid, Tocopheryl acetate, Citral, Methyl 2-octynoate

L’Erbolario - Príroda - Studnica krásy

Poctivá talianska kozmetická značka, ktorá bola už v roku 1978 oceňovanou remeselnou bylinkárňou.

Prírodný pôvod zložiek, jemná parfumácia bez akýchkoľvek umelých prísad a pôvabné prítažlivé balenie produktov sú základnými črtami tejto talianskej kozmetiky.

Ani vplyvom vzrastajúceho úspechu sa L´Erbolario nevzdalo svojej jedinečnej a originálnej filozofie: v prvom rade a predovšetkým prejavuje veľkú úctu k prírode a zároveň sa opiera o najmodernejšie technológie a poznatky.

Je úžasné vedieť, že aj v tejto prevažne virtuálnej dobe zostáva L´Erbolario svetom, kde ruže stále vôňajú ako ruže.