Predajňa z OD Prior presťahovaná na Námestie sv. Egídia 3003/96, Poprad. Tešíme sa na Vás!

VEROVAL Hartmann domáci CRP test

Kód: HAR20
Neohodnotené
Značka: Hartmann
€11,50 €9,58 bez DPH €11,50 / 1 ks
Skladom (5 ks)

Test na stanovenie CRP proteínu určeného pre rozlíšenie bakteriálnej alebo vírusovej infekcie z kvapky krvi. Samodiagnostický test pre profesionálne a domáce použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchly CRP test na zistenie bakteriálnej infekcie pri prechladnutí

Antibiotiká účinkujú iba na baktérie, nie na vírusy. Len na základe príznakov, ako sú kašeľ, nádcha a bolesť v krku, je ťažké zistiť, či je vaše prechladnutie vírusového alebo bakteriálneho pôvodu. Pomocou domáceho testu Veroval® „Pomôžu vám pri liečení antibiotiká?“ od spoločnosti HARTMANN môžete rýchlo a bezpečne zistiť, či je infekcia bakteriálna a má teda zmysel nasadiť antibiotiká. Všetko, čo potrebujete, je kvapka krvi z končeka prsta a päť minút času.

Ako funguje CRP test

Rýchly CRP test „Pomôžu vám pri liečení antibiotiká?“ bol vyvinutý s cieľom zvýšenia presnosti a spoľahlivosti modernej diagnostiky dostupnej aj na osobné použitie doma. Testom sa stanovuje koncentrácia CRP (C-reaktívneho proteínu) v krvi. Hodnota CRP poskytuje informáciu o odpovedi imunitného systému na začínajúci bakteriálny zápal. Ak sú hodnoty vysoké, je potrebné navštíviť lekára, aby zhodnotil zdravotný stav a prípadne nasadil antibiotiká. V prípade nízkych alebo mierne zvýšených hodnôt ide o vírusové ochorenie a na liečbu nie sú potrebné antibiotiká.

Domácí CRP test KROK za KROKOM

Tu si môžete stiahnúť informačný leták, ktorý okrem informácií o zisťovaní bakteriálnej infekcie pri prechladnutí  obsahuje aj inštrukcie krok po kroku:

Veroval-self-test-antibioticos-information-V

Dodatočné parametre

Kategória: Diagnostické testy
Záruka: Podľa expirácie na krabičke produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: