Predajňa z OD Prior presťahovaná na Námestie sv. Egídia 3003/96, Poprad. Tešíme sa na Vás!

Hartmann Veroval DARČEKOVÉ BALENIE Tlakomer duo control  M+L + adaptér

Kód: HAR01
Neohodnotené
Značka: Hartmann
€79 €65,83 bez DPH €79 / 1 ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Tlakomer s technológiou Duo Sensor dokáže veľmi presne zmerať krvný tlak a tepovú frekvenciu.
 
Ramenný tlakomer Veroval duo control + 2 manžety vel. M a L + sieťový adaptér
 

Pantentovaná technológia kombinuje 2 profesionálne metódy merania - oscilometrickou a posluchovou (auskultačnou).

Detailné informácie

Podrobný popis

Pantentovaná technológia kombinuje 2 profesionálne metódy merania - oscilometrickou a posluchovou (auskultačnou). Tým sa líši od väčšiny automatických tlakomerov na trhu, ktoré pracujú len s oscilometrickou metódou. Posluchovou metódu využívajú lekári pri klasickom meraní fonendoskopom.

Vysokú presnosť merania s tlakomerom Veroval ® duo control potvrdili klinické štúdie, prístroj tiež dokáže odhaliť poruchy srdcového rytmu. Tlakomer spoľahlivo meria hodnoty aj u pacientov s nepravidelným srdcovým rytmom.

Vďaka bezplatnej aplikácii Veroval ® medi.connect môžete sami namerané dáta analyzovať, ukladať do počítača a zdieľať so svojím lekárom. USB kábel pre prepojenie s počítačom je súčasťou balenia.

 

Výhody tlakomeru Veroval ® duo control

 • prehľadné a jednoduché ikony
 • extra veľký a podsvietený LCD displej
 • patentovaná technológia Duo Sensor
 • indikátor pokojovej polohy pre ešte presnejšie výsledky
 • indikátor správnej okolitej teploty pri meraní
 • ergonomická manžeta Secure fit s vizuálnou kontrolou správneho nasadenia
 • automatické nafukovanie manžety
 • technológia Comfort Air pre pohodlné meranie
 • bezplatná aplikácia Veroval ® medi.connect
 • pamäť pre 2 osoby a meranie v režime návšteva
 • záruka 5 rokov

 

Presné meranie tlaku aj pri srdcovej arytmii

Ramenný tlakomer Veroval duo control od spoločnosti Hartmann kombinuje dve profesionálne metódy merania tlaku a vďaka tomu ho môžu používať aj ľudia s poruchami srdcového rytmu. Vedľa oscilometrickej technológie meria tlakomer aj Korotkovovou metódou, ktorá pomocou mikrofónu zaznamenáva srdcové ozvy.

 

Veľká kapacita pamäte aj batérií

Prístroj dokáže ukladať výsledky meraní pre 2 osoby. Kapacita pamäte stačí na uloženie až 100 výsledkov meraní pre každú z nich. Môžete tiež využiť režim návšteva bez uloženia výsledkov. Tlakomer môžete používať s batériami, alebo ho nabíjať pomocou sieťového kábla. Batérie prístroja vydržia až 950 meraní.

Majte svoj tlak pod kontrolou

Po prenesení dát do bezplatnej aplikácie Veroval ® medi.connect si ľahko zobrazíte podrobné grafy a výsledky meraní. Dáta môžete ukladať, tlačiť, alebo zdieľať so svojím lekárom.

Obsah balenia

 • tlakomer na meranie krvného tlaku
 • ergonomicky tvarovaná manžeta Secure fit
 • batérie 4 × 1,5 V AA
 • USB kábel
 • praktický textilný obal na uloženie prístroja
 • návod na použitie so záručným listom

Vysoká presnosť overená

Presnosť merania tlakomerom Veroval ® duo control overila Európska spoločnosť pre hypertenziu a udelila mu pečať kvality.

Pečať kvality European Society of Hypertension Blood Pressure

Veroval ® pomocníci pre zdravší život

Všetci si prajeme dlhý život plný zdravia a Veroval ® Vám s tým pomôže. Udržujte si ideálnu hmotnosť aj zloženie tela s inteligentnou osobnou váhou . Dokáže vypočítať BMI, zistí pomer tuku, svalov aj kostí vo Vašom tele a odporučí optimálny kalorický príjem.

Technológia Duo Sensor

Pre správne meranie aj v prípade arytmií.

Oscilometrická metóda je jedna z metód merania krvného tlaku, ktorá spočíva v zachytení zmien v tepnách pri prúdení krvi. Pri každom sťahu vypudí srdce čerstvú krv do obehu. Tá prechádza cievami a spôsobuje ich vlnenie. Oscilometrická metóda nemeria systolický a diastolický tlak, ale strednú hodnotu arteriálneho tlaku. Obe zostávajúce hodnoty dopočíta.

Korotkovova metóda je jedna z moderných metód, ako merať krvný tlak. Niekedy sa jej tiež hovorí metóda auskultačnou, čiže posluchová. Spočíva v počúvaní tzv. Korotkovových oziev.

Na akom princípe metóda funguje:

Keď nafúknete manžetu tlakomera, manžeta stlačí tepnu v paži a vytvorí tak umelú prekážku v krvnom prietoku. Potom tlak v manžete pomaly klesá, až krv tepnou začne znovu prúdiť. To sa prejavuje počuteľných srdcovými ozva vo fonendoskopu. Akonáhle tlak na paži poklesne natoľko, že tepna už nie je nijako stlačená a obnoví sa v nej normálne prietok krvi, ozveny prestanú byť počuť. Tlak pri prvej počuteľnej ozvene zodpovedá hodnote systolického tlaku, tlak pri poslednej počuteľnej ozvene hodnote tlaku diastolického.

Odporúčané použitie v kombinácii s inými produktmi

Tlakomer Veroval duo control zmeria krvný tlak rovnako ako v ordinácii praktického lekára. Na nabíjanie môžete využiť samostatné sieťový adaptér.

 

Ako správne merať krvný tlak

Meriate si pravidelne krvný tlak a chcete mať istotu, že to robíte správne? Pozrite sa na naše inštruktážne video so základnými pravidlami pre čo najpresnejšie meranie. S tlakomerom Veroval duo control máte navyše istotu ľahkého použitia a vysoko presných výsledkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakomery
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: