DARČEKOVÉ BALENIE Tlakomer Veroval duo control M+L + adaptér

Kód: HAR01
Neohodnotené
Značka: Hartmann
€78,99 €65,83 bez DPH €78,99 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Tlakomer s technológiou Duo Sensor dokáže veľmi presne zmerať krvný tlak a tepovú frekvenciu.
 
Ramenný tlakomer Veroval duo control + 2 manžety vel. M a L + sieťový adaptér
 

Pantentovaná technológia kombinuje 2 profesionálne metódy merania - oscilometrickou a posluchovou (auskultačnou).

Detailné informácie

Podrobný popis

Pantentovaná technológia kombinuje 2 profesionálne metódy merania - oscilometrickou a posluchovou (auskultačnou). Tým sa líši od väčšiny automatických tlakomerov na trhu, ktoré pracujú len s oscilometrickou metódou. Posluchovou metódu využívajú lekári pri klasickom meraní fonendoskopom.

Vysokú presnosť merania s tlakomerom Veroval ® duo control potvrdili klinické štúdie, prístroj tiež dokáže odhaliť poruchy srdcového rytmu. Tlakomer spoľahlivo meria hodnoty aj u pacientov s nepravidelným srdcovým rytmom.

Vďaka bezplatnej aplikácii Veroval ® medi.connect môžete sami namerané dáta analyzovať, ukladať do počítača a zdieľať so svojím lekárom. USB kábel pre prepojenie s počítačom je súčasťou balenia.

 

Výhody tlakomeru Veroval ® duo control

 • prehľadné a jednoduché ikony
 • extra veľký a podsvietený LCD displej
 • patentovaná technológia Duo Sensor
 • indikátor pokojovej polohy pre ešte presnejšie výsledky
 • indikátor správnej okolitej teploty pri meraní
 • ergonomická manžeta Secure fit s vizuálnou kontrolou správneho nasadenia
 • automatické nafukovanie manžety
 • technológia Comfort Air pre pohodlné meranie
 • bezplatná aplikácia Veroval ® medi.connect
 • pamäť pre 2 osoby a meranie v režime návšteva
 • záruka 5 rokov

 

Presné meranie tlaku aj pri srdcovej arytmii

Ramenný tlakomer Veroval duo control od spoločnosti Hartmann kombinuje dve profesionálne metódy merania tlaku a vďaka tomu ho môžu používať aj ľudia s poruchami srdcového rytmu. Vedľa oscilometrickej technológie meria tlakomer aj Korotkovovou metódou, ktorá pomocou mikrofónu zaznamenáva srdcové ozvy.

 

Veľká kapacita pamäte aj batérií

Prístroj dokáže ukladať výsledky meraní pre 2 osoby. Kapacita pamäte stačí na uloženie až 100 výsledkov meraní pre každú z nich. Môžete tiež využiť režim návšteva bez uloženia výsledkov. Tlakomer môžete používať s batériami, alebo ho nabíjať pomocou sieťového kábla. Batérie prístroja vydržia až 950 meraní.

Majte svoj tlak pod kontrolou

Po prenesení dát do bezplatnej aplikácie Veroval ® medi.connect si ľahko zobrazíte podrobné grafy a výsledky meraní. Dáta môžete ukladať, tlačiť, alebo zdieľať so svojím lekárom.

Obsah balenia

 • tlakomer na meranie krvného tlaku
 • ergonomicky tvarovaná manžeta Secure fit
 • batérie 4 × 1,5 V AA
 • USB kábel
 • praktický textilný obal na uloženie prístroja
 • návod na použitie so záručným listom

Vysoká presnosť overená

Presnosť merania tlakomerom Veroval ® duo control overila Európska spoločnosť pre hypertenziu a udelila mu pečať kvality.

Pečať kvality European Society of Hypertension Blood Pressure

Veroval ® pomocníci pre zdravší život

Všetci si prajeme dlhý život plný zdravia a Veroval ® Vám s tým pomôže. Udržujte si ideálnu hmotnosť aj zloženie tela s inteligentnou osobnou váhou . Dokáže vypočítať BMI, zistí pomer tuku, svalov aj kostí vo Vašom tele a odporučí optimálny kalorický príjem.

Technológia Duo Sensor

Pre správne meranie aj v prípade arytmií.

Oscilometrická metóda je jedna z metód merania krvného tlaku, ktorá spočíva v zachytení zmien v tepnách pri prúdení krvi. Pri každom sťahu vypudí srdce čerstvú krv do obehu. Tá prechádza cievami a spôsobuje ich vlnenie. Oscilometrická metóda nemeria systolický a diastolický tlak, ale strednú hodnotu arteriálneho tlaku. Obe zostávajúce hodnoty dopočíta.

Korotkovova metóda je jedna z moderných metód, ako merať krvný tlak. Niekedy sa jej tiež hovorí metóda auskultačnou, čiže posluchová. Spočíva v počúvaní tzv. Korotkovových oziev.

Na akom princípe metóda funguje:

Keď nafúknete manžetu tlakomera, manžeta stlačí tepnu v paži a vytvorí tak umelú prekážku v krvnom prietoku. Potom tlak v manžete pomaly klesá, až krv tepnou začne znovu prúdiť. To sa prejavuje počuteľných srdcovými ozva vo fonendoskopu. Akonáhle tlak na paži poklesne natoľko, že tepna už nie je nijako stlačená a obnoví sa v nej normálne prietok krvi, ozveny prestanú byť počuť. Tlak pri prvej počuteľnej ozvene zodpovedá hodnote systolického tlaku, tlak pri poslednej počuteľnej ozvene hodnote tlaku diastolického.

Odporúčané použitie v kombinácii s inými produktmi

Tlakomer Veroval duo control zmeria krvný tlak rovnako ako v ordinácii praktického lekára. Na nabíjanie môžete využiť samostatné sieťový adaptér.

 

Ako správne merať krvný tlak

Meriate si pravidelne krvný tlak a chcete mať istotu, že to robíte správne? Pozrite sa na naše inštruktážne video so základnými pravidlami pre čo najpresnejšie meranie. S tlakomerom Veroval duo control máte navyše istotu ľahkého použitia a vysoko presných výsledkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie