Taffix nosový práškový sprej 1g

Kód: 654
Akcia Novinka Tip
3 hodnotenia
Značka: Taffix
€16,90 €15,36 bez DPH €16,90 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)

Taffix™ sa používa na ochranu pred vírusmi a alergénmi šíriacimi sa vzduchom.

BLOKUJE až 97% vírusov v nosovej dutine.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Taffix™ (prášok) nosový sprej je určený na použitie v oblasti nosovej dutiny ako ochranná mechanická bariéra proti alergénom a vírusom.

Taffix™ sa používa na blokovanie vírusov, ktoré by mohli preniknúť do dýchacej sústavy a spôsobiť infekciu, už v nosovej dutine. V laboratórnych štúdiách bola dokázaná vysoká účinnosť Taffixu v blokovaní niekoľkých respiračných vírusov, vrátane SARS-CoV-2.

Použitie: Na ochranu pred vírusmi šíriacimi sa vo vzduchu je potrebné Taffix™ použiť pred vstupom do verejných a/alebo vysokorizikových prostredí, kde je možný výskyt vírusov vo vzduchu (napríklad v supermarketoch, lekárňach, škole, športovom klube, v lietadle, atď.) alebo pri stretnutiach s kýmkoľvek, kto nie je členom vašej domácnosti. Taffix™ sa môže aplikovať 3-krát denne.

Ako Taffix™ funguje? Taffix™ je práškový nosový sprej, prášok sa v nose zmení na gél, ktorý vytvorí aktívnu bariéru, ktorá bráni vstupu vírusov šíriacich sa vo vzduchu a deaktivuje tie, ktoré sa často nachádzajú v otvorených priestoroch, lietadlách, vlakoch, veľkých nákupných centrách a verejnej doprave. Ak je potrebné súčasné použitie iného nosového spreja, je potrebné Taffix™ aplikovať znovu, aby nedošlo k narušeniu vytvorenej bariéry. Taffix™ sa môže používať ako doplnok k inej liečbe, ako súčasť kombinovanej liečby v boji proti vírusom. Taffix™ sa môže napríklad používať ako doplnok k používaniu ochranných rúšok a ochranných rukavíc. Taffix™ nie je liek a nespôsobuje ospalosť.

Výdaj nosového spreja Taffix™ nie je viazaný na lekársky predpis.

Dodatočné parametre

Kategória: Domáca lekárnička
Záruka: Podľa expirácie na krabičke produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: