Ochranný overal CARINE MEDICAL CAT III, trieda 3-B, 4-B,5-B,6-B

Kód: CRM400-PCA-XL CRM400-PCA-M CRM400-PCA-L CRM400-PCA-3XL CRM400-PCA-2XL CRM400-PCA-S CRM400-PCA-4XL Zvoľte variant
Neohodnotené
€5,30 €4,42 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant

Jednorázový ochranný odev nemeckej značky CARINE MEDICAL CAT III, triedy 3-B,4-B,5-B, 6-B

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednorazový ochranný odev (kombinéza s kapucňou) poskytujúci ochranu CE kategórie III., Typ 3-B,4-B,5-B,6-B; do prostredia zamoreného únikom nebezpečnej látky s ochranou aj voči biologickým rizikám. Šité švy prelepené páskou. Zvýšená ochrana proti veľmi jemným časticiam, postriekaním nebezpečnými kvapalnými chemikáliami, použiteľný pri kontakte s krvou, kontaminovanými kvapalnými a infekčnými látkami „mokré baktérie“. Odev nezaťažujúci tepelne organizmus. Zabezpečujúci dýchanie pokožky a prenos vlhkosti smerom do vonkajšieho prostredia. Praktický dvojsmerný zips s prilepiteľnou záklopkou pre dodatočnú ochranu. Trojpanelová kapucňa pre vylepšenú kompatibilitu s ostatnými OOPP (ochrana zraku a dýchania). 

Odev obsahuje piktogramové značenie spĺňajúcich požiadaviek kvality, certifikácie a ošetrovania. 

Materiál: netkaná mikroporézna polypropylénová antistatická tkanina o hmotnosti 60 g/m2.

Životnosť výrobku: 36 mesiacov 

Vyrobené vo veľkostiach: S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Výrobok v zhode s : 

EN 13688 ( typ 3:)

EN 14605:2005+A1:2009 (typ 4:) 

EN ISO 13982-1:2004+A1:2010 (typ 5:) 

EN 13034:2005+A1:2009 (typ 6:) 

EN 14126:2003 (typ 4-B, 5-B, 6-B) 

EN 1149-5:2008 

Veľkostná tabuľka:

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné overaly CAT III
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

images

Carine Medical & Textil Group patrí medzi popredných európskych výrobcov odevov a technických textílií, pričom svoje vysokokvalitné produkty distribuuje v rámci celého sveta.

Vďaka neustálym modernizáciám a prispôsobovaním sa súčasným trhovým podmienkam, ako aj investíciám do nových technológií a širokej ponuke výrobkov, je spoločnosť Carine Medical schopná zastávať vedúcu pozíciu v rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle s technickým textilom.

Ako výrobca rôznych druhov odevov a technických textilných výrobkov je značka Carine Medical zároveň schopná dostatočne rýchlo reagovať na všetky potreby neustále sa meniaceho trhu pri zachovaní vysokej kvality s rýchlou a efektívnou prevádzkou.

Súčasťou ponuky tejto značky sú tiež riešenia šité na mieru ku každému projektu, ktorý si vyžaduje inováciu a kreativitu. S ohľadom na neustály vývoj a nové výzvy čaká určite značku ešte rušná a produktívna budúcnosť.

Celý tím spoločnosti pracuje v odevnom a zdravotníckom priemysle už viac ako 30 rokov. V európskej centrále značky v nemeckom Augsburgu sa nachádza showroom s marketingovým a predajným tímom a centrum riadenia produkcie výrobkov a logistiky. Odtiaľto je koordinovaná výroba zdravotníckych výrobkov Carine. Z tohto miesta je tiež organizovaný celý logistický proces vrátane uvedenia produktu na trh ako aj priama expedícia tovaru zákazníkom. V súčasnosti prevádzkuje spoločnosť vlastný výrobný závod na výrobu rôznych lekárskych výrobkov („Made in Germany“) v nemeckom Gersthofene blízko európskej centrály.

Rôznorodé kolekcie, produktové rady a široké výrobné možnosti umožňujú plniť požiadavky zákazníkov z rôznych cenových a kvalitatívnych segmentov. Carine Medical & Textile Group ponúka svojim zákazníkom komplexné služby: vývoj dizajnu, výskum a vývoj nových materiálov, vytváranie kolekcií, rýchlu a flexibilnú výrobu, či online predaj a služby. Klientami spoločnosti sú rôzne subjekty od vlád krajín po lekárske inštitúcie, nemocnice, lekárne, veľkoobchodné a veľké maloobchodné spoločnosti.