NEBUROTOR - generátor studeného aerosolu

Kód: 589
Neohodnotené
Značka: IGEBA
€2 016 €1 680 bez DPH €2 016 / 1 ks
Skladom (2 ks)

Prístroj určený na účinné dezinfekčné, dezinsekčné a dezodoračné úkony. Možnosť rotácie 90° až 360°. Súčasťou technickej konfigurácie zariadenia je upravená tryska pre použitie so širospektrálnou dezinfekčnou látkou Sanosil S010.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie určené na nanášanie aerosólov na povrchy, alebo na plnenie priestorov aerosólom z dezinfekčnej látky bez prítomnosti elektrotechniky až do relatívnej vlhkosti 100 %.

Upozornenie!

Nebulo slúži na aplikáciu chemických prípravkov vo forme aerosólu. Niektoré prípravky (napr. insekticídy a dezinfekčné látky) podliehajú registrácií alebo povolení štátnych inštitúcií. Používanie niektorých prípravkov môže byť omedzené zvláštnym predpisom.

NEBUROTOR - prenosný prístroj vyvíjajúci jemný aerosol IGEBA NEBULO, vyznačujúci sa jednoduchou manipuláciou a optimálnymi prevádzkovými charakteristikami. Táto jednotka je vybavená elektromotorom s výkonom 700 W, ktorý vytvára väčší objem aerosólu pri vyššej rýchlosti s hlbším prienikom. Výmenný vzduchový filter chráni motor pred znečistením a prachom. NEBULO je vybavené plynulo nastaviteľným regulátorom prietoku umožňujúcim rôzne výstupné množstvá v rozmedzí 0,3 až 15 litrov za hodinu. Vynikajúce spektrum kvapôčok pod 30 mikrometrov aj pri vysokom výkone.

Prístroj vyrobený podľa smernice EU č.89/336/EEC, 93/68/EEC v rátane súvisiacích novelizácií. Prístroj pre obsluhu neprredstavuje nebezpečie, ak je používaný podľa inštrukcií podľa návodu na použitie.

Súčasťou je súprava na prívod čerstvého vzduchu s 2 m hadicou pre aspiráciu vzduchu do zariadenia z iného priestoru. Model NEBUROTOR je výsledkom neustáleho vývoja pre ľahšiu obsluhu a manipuláciu. Technické detaily sú rovnaké, ale namontované na paneli sa môžu automaticky otáčať medzi 90 ° a 360 °.

Súčasťou prístroja je regulátor výkonu. Umožňuje kontrolovať množstvo aplikovaného prostriedku, od minimálneho množstva 15 ml a po maximálne množstvo 250 ml za minútu v závisloti na vizkozite rozprašovanej tekutiny.  

Stroj je vyrobený z termoplastického materiálu odolného proti nárazu a chemikáliam. Vybavený výkonným komutátorovím elektromotorom.

Možnosti použitia:

reštaurácie, bary, hotely, kempy, sklady potravín, jedálne,domovy sociálnych služieb, ...

Odporúčaná dezinfekčná látka: Sanosil S003 alebo Sanosil S010.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia a dávkovače dezinfekcie
Záruka: 2 roky
Aeroosolový rozprašovač ULV:
Pevná, masívna konštrukcia:
Otočná daze v uhle: 360°
Nádrž s objemom: 4l
Technológia rozprašovania: turbine
Veľkosť častíc: voda viac ako 20 mikrónov
Napájanie: 220V alebo 110V
Rozmery zariadenia:
Výška: 43 cm
Šírka: 28 cm
Hĺbka: 28 cm
Hmotnosť: 5,4 kg
Objem aplikovanej kvapaliny: Max. 15 l / 1 hod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: