Nebulo - generátor studeného aerosolu

Kód: 579
Novinka
Neohodnotené
Značka: IGEBA
€1 440 €1 200 bez DPH €1 440 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)

Prístroj určený na účinné dezinfekčné, dezinsekčné a dezodoračné úkony. Súčasťou technickej konfigurácie zariadenia je upravená tryska pre použitie so širospektrálnou dezinfekčnou látkou Sanosil S010.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Upozornenie!

Nebulo slúži na aplikáciu chemických prípravkov vo forme aerosolu. Niektoré prípravky (napr. insekticidy a dezinfekčné látky) podliehajú registrácií alebo povolení štátnych inštitúcií. Používanie niektorých prípravkov môže byť omedzené zvláštnym predpisom.

NEBULO - prístroj na studené zhmlievanie pre tekuté účinné látky. Nádrž účinnej látky 4 l, priemerný prietok 5 - 6 l/h ( max 12 l/hod), 1 aerosolová dýza. 

Prístroj vyrobený podľa smernice EU č.89/336/EEC, 93/68/EEC v rátane súvisiacích novelizácií. Prístroj pre obsluhu neprredstavuje nebezpečie, ak je používaný podľa inštrukcií podľa návodu na použitie.

Súčasťou prístroja je regulátor výkonu. Umožňuje kontrolovať množstvo aplikovaného prostriedku, od minimálneho množstva 15 ml a po maximálne množstvo 250 ml za minútu v závisloti na vizkozite rozprašovanej tekutiny.  

Stroj je vyrobený z termoplastického materiálu odolného proti nárazu a chemikáliam. Vybavený výkonným komutátorovým elektromotorom.

Možnosti použitia:

reštaurácie, bary, hotely, kempy, sklady potravín, jedálne,domovy sociálnych služieb, ...

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia a dávkovače dezinfekcie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: