JOYSBIO COVID-19 antigen rapid test zo slín - sada 20 ks

Kód: 1464
Neohodnotené
Značka: JOYSBIO
€114 €103,64 bez DPH €5,70 / 1 ks
Skladom (> 5 balenie)

Antigénový test je určený na rýchlu detekciu SARS-CoV-2 zo slín človeka. Vďaka jednoduchej obsluhe sa človek môže odtestovať sám, bez dohľadu lekára. Výsledok poznáte do 15 min.

Metóda testovania zo slín je pohodlná, a tak je vhodná aj pre deti a seniorov

Balenie obsahuje 20ks samostatne realizovateľných testov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť JOYSBIO Biotechnology s hrdosťou vydala novú súpravu pre rýchle testovanie antigénu COVID-19 (koloidné zlato). Nová súprava pre testovanie antigénu na koronavírusy je postranná imunoanalýza pre kvalitatívnu detekciu antigénu SARS-COV-2 (nukleokapsidového proteínu) v slinách počas akútnej fázy infekcie.

Obsah balenia:

  • 20ks jednorázových sáčkov na odber vzorky
  • 20ks jednorázových kvapkátok
  • 20ks pufer - tlmivý roztok
  • 20ks testovacích kaziet

Použitie: Vzorku je najlepšie odobrať ráno po prebudení. Hodinu pred odberom vzorky nejedzte ani nepijte. Čerstvo odobratá vzorka by mala byť spracovaná do jednej hodiny. Výsledky odčitajte po 4 až 20 minútach. Odporúčame vyčkať 15-20 minút. Výsledok neodčítavajte po viac ako 20 minútach.

Testovacia sada pre test antigénu nového koronavírusy od firmy JOYSBIO Biotechnology využíva imunochromatogratické metódy. Je určená na detekciu prítomnosti alebo neprítomnosti nukleokapsidových proteínu SARS-CoV-2 vo vzorkách ústnej tekutiny u pacientov so známkami a príznakmi infekcie, u ktorých je podozrenie na COVID- 19. Hlavné zložky: protilátka proti nukleokapsidovému proteínu a kuracie IgY značený koloidnom zlatom, nitrocelulózové membrána potiahnutá protilátkou proti nukleokapsidovému proteínu a kozie protilátka proti kuraciemu IgY.

Návod na použitie k stiahnutie:

Navod-covid19-joysbio-sars-cov-2-rapid-antigen-cz-sliny

Dodatočné parametre

Kategória: Diagnostické testy
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: