Igeba Unipro II

Kód: IGU2
Novinka
Neohodnotené
Značka: IGEBA
€5 988 €4 990 bez DPH €5 988 / 1 ks
Skladom (2 ks)

Zariadenie určené na priestorovú bezkontaktnú 3D dezinfekciu suchou hmlou, alebo modifikovateľné na aerosolové zahmlievanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie vyrobí v krátkej dobe veľmi jemné častice suchej hmly s pridaním dezinfekčnej látky Sanosil. Táto hmla homogénne zapIní priestor a dostane sa do otvorov, na povrchy a na neprístupné miesta, kde okamžite nastúpi dezinfekčný efekt.

Sanosil je kombináciou peroxidu vodka a koloidného striebra. Práve táto kombinácia spoločne, synergicky, ničí mikroorganizmy omnoho účinnejšie ako samotný peroxid vodíka. Navyše je koncentrácia peroxidu vodíka len tesne na úrovni 5%. Nízka koncentrácia peroxidu vodíka nie je agresívna k povrchom, elektronike, nie je výbušná ani horľavá. Sanosil je na trhu viac ako 36 rokov a nikdy nebola zaznamenaná mikrobiologická rezistencia na jeho zložky. Je vysoko účinný na problematické multirezistentné kmene mikroorganizmov, spóry,  plesne, biofilmy. Tým, že koloidné striebro pôsobí priamo na základné funkčné bielkoviny, táto látka účinne pôsobí aj na vírusy, prióny a podobne. Výrobok je EPA certifikovaný aj pre priamy kontakt s potravinami, je úplne biologicky odbúrateľný, pre ľudí netoxický a je možné ho používať opakovane bez nutnosti striedania účinnej látky.

Princíp dezinfekcie zariadenia

Prístroj vytvára z roztoku Sanosil Aerosol S010 jemnú studenú hmlu a tá je pod tlakom vstrekovaná do priestoru. Hmla sa na rozdiel od akejkoľvek inej dezinfekcie dostáva všade, aj do miest za skriňami, spodné časti postelí, stolov, do mriežok, do prístrojov, a do ťažko prístupných miest.

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače dezinfekcie
Záruka: 2 roky
Zahmlievacia technológia s možnosťou tvorby aerosolu s pridavnými komponentami:
Pevná konštrukcia:
Otočná daze v uhle: 360°
Nádrž s objemom: 20l
Hadica, rôzne kanistre, rôzne nástavce rozprašovača, časovač Technológia rozprašovania:
Turbína:
Voda - menej ako 10 mikrónov:
Hmotnosť: 16,4 kg
Objem aplikovanej kvapaliny: 10 l / 2,7 hod.
Plocha dezinfekcie priestorov: do 1000 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: