CARINE MEDICAL sterilný jednorázový operačný plášť, CARINE STANDARD

Kód: CRN200-SC01XL CRN200-SC01L CRN200-SC012XL Zvoľte variant
Neohodnotené
€3,70 –32 %
Foto 17
€3,70 –32 % €2,50 €2,08 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant

Sterilný operačný plášť vyrobený z materialu SMMS , typu OTVORENÝ CHRBÁT..

Detailné informácie

Podrobný popis

Sterilné jednorazové chirurgické plášte CARINE® s certifikáciou CE vyrábame v súlade s prílohou V európskej smernice 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach (číslo certifikátu: 1984-MDD-21-838) a tiež s našou certifikáciou zdravotníckych pomôcok EN ISO 13485: 2016 (Kiwa - CE 1984).

  • Maximálna ochrana pre dlhšie a zložitejšie chirurgické výkony
  • Široký sortiment výrobkov, nadčasový dizajn s  vysokým komfortom nosenia, materiály spĺňajúce štandardné  požiadavky DIN EN 13795 pre chirurgické plášte
  • Vhodné pre intervenčné výkony ako chirurgické zákroky so stredne až vysokými požiadavkami na objem  tekutín, dlhšie chirurgické zákroky

Materiál: SMMS (Spunbond, Meltblown, Meltblown, Spunbond), 40 g/m2 +/- 5 %

Balenie plášťa : " STERILE BASIC "

Dodatočné parametre

Kategória: Jednorázový textil, sterilný/nesterilný
Záruka: Podľa exprirácie na balení tovaru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

images

Carine Medical & Textil Group patrí medzi popredných európskych výrobcov odevov a technických textílií, pričom svoje vysokokvalitné produkty distribuuje v rámci celého sveta.

Vďaka neustálym modernizáciám a prispôsobovaním sa súčasným trhovým podmienkam, ako aj investíciám do nových technológií a širokej ponuke výrobkov, je spoločnosť Carine Medical schopná zastávať vedúcu pozíciu v rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle s technickým textilom.

Ako výrobca rôznych druhov odevov a technických textilných výrobkov je značka Carine Medical zároveň schopná dostatočne rýchlo reagovať na všetky potreby neustále sa meniaceho trhu pri zachovaní vysokej kvality s rýchlou a efektívnou prevádzkou.

Súčasťou ponuky tejto značky sú tiež riešenia šité na mieru ku každému projektu, ktorý si vyžaduje inováciu a kreativitu. S ohľadom na neustály vývoj a nové výzvy čaká určite značku ešte rušná a produktívna budúcnosť.

Celý tím spoločnosti pracuje v odevnom a zdravotníckom priemysle už viac ako 30 rokov. V európskej centrále značky v nemeckom Augsburgu sa nachádza showroom s marketingovým a predajným tímom a centrum riadenia produkcie výrobkov a logistiky. Odtiaľto je koordinovaná výroba zdravotníckych výrobkov Carine. Z tohto miesta je tiež organizovaný celý logistický proces vrátane uvedenia produktu na trh ako aj priama expedícia tovaru zákazníkom. V súčasnosti prevádzkuje spoločnosť vlastný výrobný závod na výrobu rôznych lekárskych výrobkov („Made in Germany“) v nemeckom Gersthofene blízko európskej centrály.

Rôznorodé kolekcie, produktové rady a široké výrobné možnosti umožňujú plniť požiadavky zákazníkov z rôznych cenových a kvalitatívnych segmentov. Carine Medical & Textile Group ponúka svojim zákazníkom komplexné služby: vývoj dizajnu, výskum a vývoj nových materiálov, vytváranie kolekcií, rýchlu a flexibilnú výrobu, či online predaj a služby. Klientami spoločnosti sú rôzne subjekty od vlád krajín po lekárske inštitúcie, nemocnice, lekárne, veľkoobchodné a veľké maloobchodné spoločnosti.